Diagnostic

ZADBAJ O SIEBIE I SWOICH BLISKICH

Nic nie jest tak ważne w życiu, jak dbanie o zdrowie. Dlatego z myślą o Pacjentach nieustannie udoskonalamy nasze produkty oraz wprowadzamy najnowsze technologie. Jesteśmy dumni, że możemy Wam towarzyszyć w codziennej trosce o zdrowie i kondycję.

Linia Pro

Z myślą i w trosce o szczególnie wymagających klientów, w obrębie marki Diagnostic powstała linia PRO. Oferuje ona urządzenia wzbogacone o innowacyjne technologie i dodatkowe funkcje, które pozwalają na jeszcze dokładniejsze monitorowanie stanu zdrowia pacjentów. Linia Pro obejmuje produkty z różnych obszarów sprzętu medycznego: ciśnieniomierze, inhalatory, termometry.

Ciśnieniomierze

Ciśnieniomierze Diagnostic to w pełni automatyczne, cyfrowe urządzenia do pomiaru ciśnienia krwi, które umożliwiają wykonanie szybkich i rzetelnych pomiarów ciśnienia skurczowego i rozkurczowego oraz tętna.

Inhalatory

Inhalator to urządzenie medyczne, służące do podawania leków w aerozolu. Wspiera terapię różnych schorzeń układu oddechowego, w tym astmy, czy chorób oskrzeli i płuc. Inhalator wspomaga również leczenie infekcji i przeziębień.

Termometry

Termometr to sprzęt medyczny, który znajduje się w niemal każdej domowej apteczce. Pozwala na zmierzenie temperatury ciała, a tym samym stwierdzenie stanu zapalnego organizmu.

Czym jest gwarancja od drzwi do drzwi?

Kupując urządzenia objęte bezpłatną gwarancją od drzwi do drzwi zyskujesz większe poczucie bezpieczeństwa. Jak to działa? W przypadku usterki urządzenia, reklamację złożysz w prosty sposób bez wychodzenia z domu.

Wsparcie klienta

Skontaktuj się z obsługą klienta, jeśli chcesz, aby nasi pracownicy pomogli Ci rozwiązać Twoje problemy.

85 874 69 28

Zadzwoń z telefonu komórkowego*

800 703 011

Zadzwoń z telefonu stacjonarnego**

*koszt połączenia ponosi dzwoniący zgodnie z taryfą operatora
** połączenie bezpłatne