Diagnostic

INHALATORY

INHALATORY

Inhalator to urządzenie medyczne, służące do podawania leków w aerozolu. Wspiera terapię różnych schorzeń układu oddechowego, w tym astmy, czy chorób oskrzeli i płuc. Inhalator wspomaga również leczenie infekcji i przeziębień. Sprzęt do inhalacji dróg oddechowych może być przydatny również w działaniach profilaktycznych, ponieważ nawilża błonę śluzową. Jest pomocny zarówno w leczeniu osób dorosłych, jak i najmłodszych pacjentów.


zawdzięczają zawartości akcesoriów dla całej rodziny: maski dla dorosłych, maseczki dla dzieci, ustnika. To sprawdzone urządzenia dostępne od 20 lat na polskim rynku.

Inhalatory to wyroby medyczne do rozpylania substancji przeznaczonych do inhalacji. Do stosowania w leczeniu pacjentów cierpiących na choroby układu oddechowego (przeziębień, kataru, uciążliwego kaszlu, zapalenia zatok, zapalenia migdałków, alergii, zapalenia oskrzeli, oskrzelików, zapalenia płuc), oraz łagodzenia objawów choroby.

Przeznaczenie

Przeznaczenie

Wsparcie klienta

Skontaktuj się z obsługą klienta, jeśli chcesz, aby nasi pracownicy pomogli Ci rozwiązać Twoje problemy.

85 874 69 28

Zadzwoń z telefonu komórkowego*

800 703 011

Zadzwoń z telefonu stacjonarnego**

*koszt połączenia ponosi dzwoniący zgodnie z taryfą operatora
** połączenie bezpłatne

Powodem  braku mgiełki może być:

– brak kształtki aerodynamicznej/dyszy w dolnej części rozpylacza w inhalatorach kompresorowo- tłokowych

– zabrudzony filtr  w inhalatorach kompresorowo- tłokowych(słaba moc). Należy go wymienić na nowy

  • zabrudzone lub zużyte akcesoria. Akcesoria  należy wymieniać co 6-12 miesięcy w zależności od częstotliwości inhalacji.

– w przypadku inhalatora siateczkowego uszkodzona, zatkana głowica rozpylająca lub próba inhalacji lekiem, który nie jest przeznaczony do rozpylania inhalatorem Mesh

Woda zdemineralizowana będzie wytwarzała mgiełkę tylko w trybie czyszczenia, i jest przeznaczona wyłącznie do czyszczenia urządzenia.

Woda zdemineralizowana będzie wytwarzała mgiełkę tylko w trybie czyszczenia, i jest przeznaczona wyłącznie do czyszczenia urządzenia.

Masz pytania?

Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami odnośnie obsługi naszych urządzeń.