Diagnostic

E-book z przepisami diety dash dla osób z nadciśnieniem tętniczem.

E-book z przepisami diety dash dla osób z nadciśnieniem tętniczym.

Szukasz przepisów na wiosenne dania? Chcesz, by przygotowane przez Ciebie potrawy były smaczne i zdrowe? Poszukujesz kulinarnych inspiracji?

Wraz z nadejściem wiosny, warto urozmaicić swoje menu. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie darmowy ebook z przepisami na podstawie zasady DIETY DASH dla osób z nadciśnieniem tętniczym.

Dieta DASH jest skierowana do osób, które chcą ograniczyć ilość soli w diecie.  To dieta przede wszystkim obfitująca w produkty bogate w potas, wapń, magnez, błonnik i białko. Wśród produktów polecanych w diecie DASH znajdziemy warzywa i owoce, pełnoziarniste produkty zbożowe, niskotłuszczowe produkty mleczne, ryby, drób, orzechy, nasiona roślin strączkowych i oleje roślinne.

Dieta DASH to jeden z najzdrowszych sposobów odżywiania.

Sprawdź nasze propozycje łatwych, szybkich i zdrowych przepisów wiosennych.

 

Edukacja Diagnostic to portal o charakterze informacyjny oraz edukacyjnym, w związku z tym publikowane treści nie zastąpią konsultacji lekarskiej. Przed zastosowaniem się do porad, w szczególności medycznych zawartych w Edukacja Diagnostic bezwzględnie skonsultuj się z lekarzem. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności wynikającej z zastosowania podanych informacji.

Udostępnij wpis:

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Zapisz się do newslettera